PROFESJONALNE WYCENY POJAZDÓW, KOSZTORYSY NAPRAW, OPINIE TECHNICZNE

Świadczę specjalistyczne usługi w zakresie rzeczoznawstwa samochodowego dla klientów indywidualnych, warsztatów samochodowych, firm i towarzystw ubezpieczeniowych na terenie woj. świętokrzyskiego oraz województw ościennych w promieniu 100 km od siedziby firmy m. in. w rejonie miast: Lipsko, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Staszów.

Wykonuję wyceny, kosztorysy napraw i opinie techniczne wymagane przez urzędy celne, wydziały komunikacji i banki przy użyciu profesjonalnych narzędzi gwarantujących wysoki standard świadczonych usług. Sporządzam m. in. wyceny samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, autobusów, przyczep.

Oferuję także usługi w zakresie rzeczoznawstwa maszyn, urządzeń i środków technicznych, w tym wyceny maszyn budowlanych i drogowych oraz wyceny ciągników i maszyn rolniczych dokumentujące wykorzystanie środków uzyskanych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach programów współfinansowanych z funduszy unijnych.